Новини проекту
Спільноті адміністраторів сайтів шкіл та ліцеїв!
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 315 чоловік

Міжнародний день щастя

Дата: 19 березня 2021 о 11:36
48 переглядів

Чим старше ви стаєте, тим більш, просто зобов’язані бути щасливішим! Щасливі люди живуть довше. Дослідники старіння з Інституту Альберта Ейнштейна виявили, що 243 учасника-довгожителя мали позитивне ставлення до життя.

Для того, щоб бути щасливим, дуже важливі релігія і спорт. Доведено, що вони постачають нас порціями щастя - маленькими, але зате регулярними. Танець, наприклад, також могутня річ, він теж здатний приносити щастя. JL Ханна в книзі «Сила Танцю: Здоров’я та зцілення» пояснює, що танець зміцнює імунну систему, зменшує стрес і його негативні наслідки. Американська Асоціація Терапевтичного Танцю наводить дані про користь танцювальної терапії для хворих на рак, аутизм, хворобу Паркінсона і депресію.

Якщо Ви навіть будете усміхатися, нехай на самоті і зовсім без причини, то м’язи подадуть сигнали в мозок, і Вам дійсно буде радісно.

Кофеїн в розумних дозах не тільки підвищує уважність, він також може поліпшувати настрій. Кілька досліджень показують наявність зв’язку між споживанням кофеїну і зниженим ризиком депресії і самогубств. При цьому в одному з цих досліджень мова йде про вплив кави, а в інших - ще й про аналогічний вплив чаю.

Щастя - річ суб’єктивна. Те, що одного радує, в іншого може викликати зовсім іншу реакцію. Але все ж прослуховування сумної музики, схоже, у багатьох людей по всьому світу піднімає рівень щастя. Одне дослідження показало, що це дозволяє регулювати негативний настрій, а також заспокоює людей.

Формулюючи цілі, краще виражатися дуже конкретно і ставити цілі реально досяжні. Тоді ви неодмінно будете щасливішими!

Будь-яка людина, що перебуває при здоровому глузді і тверезому розумі, прагне бути щасливою, або хоча б зовсім не проти того, щоб бодай зрідка, але відчувати такий стан, при якому присутнє почуття найбільшого внутрішнього задоволення своїм власним буттям, повноти і осмисленості життя. Когось це почуття залишає дуже рідко, хтось, навпаки, вже й забув, що може відчувати щось подібне, але бути щасливою людиною здавалося б дуже просто і дуже природньо.

Увага до питань щастя супроводжувала людство протягом всієї його історії. Про це написано і сказано так багато, що напевно окремо взятій людині не вистачить і усього її життя, щоб ознайомитися з повним переліком думок і міркувань з цього приводу. Однак, у спробі узагальнити цей величезний матеріал, цілком впевнено можна стверджувати, що питання щастя впритул стосується і моментів внутрішньої свободи людини, і зовнішніх факторів, які супроводжують її життя, таких понять як совість і честь, почуття власної гідності. І навіть взагалі може бути тісно пов’язане зі, здавалося б, зовсім незначними причинами та обставинами, які у багатьох просто можуть викликати відверту іронічну посмішку. Щастя можна легко втратити або позбутися. А його подальше здобуття або повернення може коштувати людині великих і неймовірних зусиль, забирати неабияку кількість сил та часу.

Враховуючи, що прагнення до щастя є основоположною метою людства, Генеральна Асамблея ООН, за даними проекту DilovaMova.com, 28-го червня 2012- го року, на своєму 118-му пленарному засіданні прийняла відповідну резолюцію, в якій запропонувала всім державам - членам і структурам самої системи організації Об’єднаних Націй, а також і іншим регіональним і міжнародним організаціям, широкому громадянському суспільству, включаючи як неурядові організації, так і приватних осіб, відзначати Міжнародний день щастя, і постановила щорічно проводити його 20-го березня.

За офіційним думку ООН, сприяння процесам сталого розвитку, справедливості та викорінення злиднів, більш комплексного та збалансованого підходу до економічного зростання, активне сприяння благополуччю всіх народів, невід’ємно стосується питань забезпечення щастя як для окремої особистості, так і для суспільства в цілому.

Журналісти Еспресо.TV до Міжнародного дня щастя зібрали найцікавіші факти про це чарівне відчуття.

1. Найщасливішою країною світу в 2014 році визнана Фіджі. Опитування проводилося серед 65 країн, в якому взяли участь 64 тисячі респондентів. Серед опитаних громадян 65 країн світу щасливими себе вважають 70% населення. В "індексі щастя" перше місце посіла Фіджі, найнещаснішою країною визнаний Ірак. Африка та Азія лідирують у рейтингу найщасливіших країн, а традиційно найнещаснішими почуваються мешканці Західної Європи. 

2. В Україні 7 населених пунктів мають похідну назву від цього найкращого почуття. Зокрема, в Україні є село Щасливе Бахчисарайського району в Криму, село Щасливе, Стрийський район (Львівська область), таке ж село в Київській області, Кіровоградській, Закарпатській та Запорізькій. Також є сумнозвісне місто в Луганській області – Щастя.

3. Щастя має ціну. Експерти порахували ціну щастя в різних країнах та виявили, що найдешевше щастя в Ізраїлі ($4491 на людину), а найдорожче – в Катарі ($14609). Свої підрахунки вони робили на підставі рівня життя, спираючись на дані Світового Банку про ВНП на душу населення та оцінку щастя.

4. Попри це, щастя таки не в грошах, що доводить ще одне дослідження. Вчені виявили, що зріст доходів після досягнення певного рівня (зокрема $80 тис. на рік для громадян США) припиняє приносити щастя.

5. Щастя не обов’язково залежить від зовнішніх факторів. Щасливими людей роблять гормони. Щастя – це біохімічні процеси, пов’язані з гормонами серотоніном, дофаміном та ендорфінами.

6. Посмішка, навіть без причини, може зробити щасливим. Вчені виявили, що під час посмішки м'язи обличчя подають сигнал в мозок, який і зреагує радісним настроєм. Окрім цього, заняття спортом та ультрафіолет можуть зробити щасливими. Інтенсивні фізичні вправи стимулюють виробіток дофаміну, а перебування на сонці збільшує концентрацію серотоніну.

7. Одружені люди щасливіші за неодружених.

8. Попри те, що визначити тривалість щастя важко, вчені вирахували, що щасливі обійми в середньому тривають 3 секунди. 

9. Здорові люди на 20% щасливіші за хворих.

10. На 50% щастя залежить від генів, на 10% - від умов життя і на 40% - від конкретної ситуації.

11. Негативні емоції потрібні людині, адже відчуття щастя підтримується емоційним контрастом. 

12. Енергія позитивних емоцій сильніша за енергію негативних.

Нагадуємо, що навчитися радіти малому не так важко і під силу кожному з нас. Щастя і радість - це брати близнюки. Задовольняючись малим набагато легше отримати більше! Будьте щасливі, зі святом!

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.