ОМО вчителів початкових класів
Станіславчицький освітній округ
ОМО вчителів початкових класів
02 грудня на базі Станіславчицької загальноосвітньої школи І-ІІ-ІІІ ступенів відбулося засідання окружного методичного об’єднання вчителів початкових класів Станіславчицького освітнього округу (керівник Твердохліб В.М.). Темою засідання обрано: «Формування ключових компетентностей як шлях до успішної самореалізації дитини у суспільстві».
У роботі ОМО взяла участь методист РМК Степаненко Л.О.
Члени ОМО відвідали уроки у другому та четвертому класах.
Учитель другого класу Твердохліб В.М. провела урок математики «Стратегії розвитку критичного мислення та особливості їх застосування у роботі з молодшими школярами», продемонструвавши нові підходи в роботі з учнями Нової української школи: використання компетентнісного та діяльнісного підходів, педагогіки партнерства, способів ігрової та навчальної взаємодії, що мають на меті практичну спрямованість, сприяють формуванню довіри у відносинах, розвитку творчого потенціалу та самореалізації особистості дитини.
Другокласники показали та гарні знання геометричного матеріалу,
вміння розв’язувати задачі за схемами, висловлювати власні думки та співпрацювати, виконуючи завдання у малій групі.
Вчителі початкових класів відвідали і обговорили урок літературного читання в 4 класі (вчитель Репей Ольга Степанівна) «Формування нового типу поведінки, який визначається суб’єктивними уявленнями дітей про правила поводження через призму поведінки героїв художнього твору»
Вихованці Ольги Степанівни продемонстрували ґрунтовні знання, вміння працювати в команді. Урок був сучасним, насиченим, творчим і по-святковому емоційним. Вчителька вдало застосовує елементи НУШ у роботі з четвертокласниками. Використання стратегії "Ромашка Блума" та методики «Fishbone» на уроці читання яскраво продемонстрували результати роботи учителя з розвитку критичного мислення у здобувачів освіти.
Учасники практичної та теоретичної частин засідання відзначили доцільність та актуальність елементів комфортного освітнього середовища 2 та 4 класів та їх навчально-виховне спрямування.
На думку учасників, засідання ОМО було змістовним, інноваційним, методично насиченим і доречним у теоретичному та практичному сенсі.