5 березня відзначається День вимкнених гаджетів
Сьогодні усе суспільство планети закликають вимикати гаджети.
У соціальних мережах сьогодні зареєстровані більше 2 млрд користувачів по всьому світу. Кожного дня у Twitter користувачі направлять 500 млн дописів, а в Instagram завантажують більше 70 млн зображень. За хвилину на YouTube завантажуються 300 годин відео, а робота із гаджетами займає чимало повсякденного часу кожного.
5 березня всьому суспільству пропонують відмовитись від гаджетів на добу. У цей день варто залишати вдома мобільні пристрої та не використовувати будь-які екрани (комп’ютери, ноутбуки, смартфони, планшети тощо).
Лікарі довели, що використання гаджетів шкодить здоров’ю, а користування девайсами може викликати короткозорість або синдром “сухого ока”. Це може виникнути через те, що використовуючи гаджети, людина менше кліпає. Через це очі пересихають та червоніють, тому рогівка пошкоджується, а зір стає менш гострим.
Зокрема, чимало експертів доводять, що інформаційне перевантаження все ж існує. Тому, мабуть, варто хоча б один день на рік перепочити від такої лавини інформації.
Покоління Z назвало користування смартфонами більш пріоритетним за спілкування з близькими
Більше половини молодих людей, народжених після 1995 року, заявили, що користування смартфоном може бути більш пріоритетним, ніж спілкування з близькими людьми. Про це говорять результати дослідження компанії Motorola Mobility.
Так, в онлайн-опитуванні взяли участь 4418 людей у віці від 16 до 65 років. З них: 49% респондентів погоджуються з тим, що перевіряють свій телефон частіше, ніж вони хотіли б; 35% визнають, що витрачають забагато часу на свій гаджет і вважають, що вони будуть щасливішими, якщо витрачатимуть менше часу на свій телефон.
Разом з цим 65% зізналися, що панікують, коли думають, що загубили смартфон. 60% опитаних говорять, що для них важливо мати окреме від своїх гаджетів життя. Більшість хотіли б отримати допомогу для встановлення балансу між особистим життям і смартфоном.
Зараз Motorola Mobility працює з додатком SPACE. Він пропонує 60-денну програму, яка допоможе користувачам смартфонів стати більш уважними до використання гаджетів, регулюючи яскравість екрана, блокуючи сповіщення тощо. Додаток особливо актуальний для тих, хто має проблеми з нав’язливим бажанням перевіряти смартфон, оскільки допомагає усвідомлювати свої звички і навчитися знаходити баланс.